باربری صادقیه

باربری صادقیه

باربری صادقیه ۰۹۱۲۶۰۷۲۴۶۷

بهترین وبروزترین باربری درصادقیه؛امن ترین وبزرگترین باربری درغرب تهران؛باربری صادقیه با تکیه برکادر فنی وخودرو های مجهز بصورت تمام وقت وهمه روزه آماده خدمت رسانی به مشتریان خود وهمشهریان عزیزی ومحترم در راستای انجام هرچه بهتر وسریعتر خدمات حمل ونقل درون شهری  و برون شهری به شدح ذیل میباشد.نرخ حمل باردر باربری صادقیه ماشین ایسوزو؛هیوندا؛خاوربنز؛برای مدت زمان سه ساعت ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۵۰هراز تومان می باشد. همیشه برای خدمت رسانی اماده و حاضریم.باربری صادقیه  فعال ترین شعبه باربری ما است که شبانه روز برای رضایت شما همشهری گرامی در حال فعالیت. هر جا در صادقیه برای انجام اثاث کشی منزل و یا محل کار خود دچار مشکل و سردرگمی بودید ب اتماس بگیرید بی درنگ لوازم و اثاث شما را جابجا خواهیم کرد. یک باربری خوب و تمیز که می کوشد تا بتواند در زمینه باربری و اثاث کشی خدمت خود را به شما با بهترین کیفیت ارائه نمایید. اگر برای هر نوع اثاث کشی منزل جابجایی مبلمان بین طبقات و حمل لووازم سنگین منزل و محل کار با مشکل روبرو هستید با ما در باربری صادقیه تماس بگیرید.

انچه باربری ما را از سایر باربری ها متمایز و جدا می کند:

حمل و نقل وجابه جایی اسباب واثاثیه منزل،جهیزیه عروس،مبلمان،اداری،تجاری،وشرکتها…..

دارای کامیونهای بزرگ(ایسوزو،هیوندا،خاوربنز)سرپوشیده وموکت کاری شده مخصوص اسباب کشی باپتو وفوم وضربه گیر جهت جلوگیری از ضربه وخراش به اسباب و وسایل

دارای کارگران ماهر وبا تجربه وباسابقه کاری بیش از ۱۵سال در تهران بزرگ

شبانه روزی حتی ایام تعطیل؛با بیشاز ۵۰ دستگاه کامیون و وانت …

وانت بارصادقیه؛اتوبارصادقیه؛باربری درصادقیه؛حمل اثاثیه درصادقیه؛باربری تهران؛باربری؛اتوبارتهران؛باربری صادقیه

 

راهنما ی اسباب کشی به محل جدید باباربری صادقیه

اسباب کشی همیشه سخت است بخصوص اگر تجربه انجام آنرا نداشته باشید.قبل از اسباب کشی بهتر از با افراد مجرب مشورت کنید وبرای آن برنامه ریزی کنید. باربری در صادقیه را با پشتوانه ۱۰ سال تجربه کار بی عیب و نقص انجام می دهیم پس شما هم از خدمات ما خود را بی نصیب نکنید. باربری صادقیه کوشاترین باربری است که تا کنون جهت رفاه حال شما همشهریان گرامی در این منطقه مشغول به کار و فعالیت است.

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل با اتوبارصادقیه

از ضروری ترین بخش های اسباب کشی بسته بندی اثاثیه و چگونگی آن است.نکاتی که دراین مورد باید رعایت شود در وهله اول تهیه وسایل بسته بندی با کیفیت می باشد وسپس تخصص لازم دربسته بندی؛

بسته بندی شکستنی ها

هرقدر وسایل وظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته بندی کنید،در مقصد با خیال آسوده تری آنها را باز خواهید کردوسالم خواهید دید.بهتر است لوازم شکستنی را در جعبه اصلی خودشان که دارای حفاظ های است،قرار دهیدواگر این جعبه را دور انداخته اید،وسایل شکستنی را در روزنامه یا پارچه یا پلاستیک های حباب دار بپیچید و درون یک کارتن محکم بسته بندی کنید.

باربری صادقیه

باربری صادقیه