باربری آلاله

باربری آلاله

باربری آلاله به شما پیشنهاد می کند در هر جای تهران  که زندگی می کنید و نیاز به  انجام خدمات باربری و اتوبار دارید با باربری تهران و اتوبار تهران دفتر باربری الاله تماس بگیرید. باربری الاله با کارگرانی حرفه ای و اموزش دیده برای انجام هر نوع باربری و اثاث کشی در تهران بزرگ اماده خدمت رسانی است. باربری|باربری|باربری|اتوبار|اتوبار|اتوبارتهران|باربری تهران|حمل باربه شهرستان

مجهزترین ناوگان حمل و نقل ،شهری،وبین شهری در تهران

«متخصص در حمل اثاثیه منازل وشرکت ها»

«حمل تضمینی ،پیانو ،گاوصندوق،سایدو…..»

«بابل رپ،استریج رپ،کارتن پنج لایه وحجیم»

باربری ناجی بارتهران متعهد به ارائه بهترین خدمات باربری است

کلیه خدمات حمل و نقل باربری (شهری وبین شهری وبسته بندی و…)

خود را به صورت شبانه روزی ودر تمامی روزهای سال ارائه مینماید.

خدمات باربری ارزان وحمل بار به تمام نقاط تهران وشهرستان های کشور با کمترین قیمت توافقی وبا خدمات مطمئن

حمل و نقل کالا به تمام نقاط ایران با بیمه وبارنامه دولتی 

عقد قرار داد ارائه خدمات باربری به کلیه (شرکت ها ،کارخانجات وسازمان های دولتی و خصوصی در زمینه حمل ونقل 

جهت رفاه حال شهروندان گرامی حمل بار در تهران در کلیه مناطق تحت پوشش مستقیم باربری تهران میباشد.

باربری ناجی بار تهران با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وحمل ونقل اثاثیه منزل؛ همراهی شما عزیزان با مشاوره رایگان ۲۴ ساعته در خدمت شماست، با ارائه بهترین بسته بندی لوازم منزل از جمله بسته بندی یخچال ساید بای ساید،بسته بندی پیانو،بسته بندی میز نهارخوری،بسته بندی ماشین ظرفشوئی،وماشین لباسشوئی،بسته بندی سرویس تختخواب،بسته بندی انواع وسایل بزرگ؛ و ارائه بهترین روش اسباب کشی لوازم منزل بصورت کاملا تخصص شما را همراهی میکند. باربری آلاله می کوشد تا با انجام باریری تضمینی با بیمه نامه معتبر اموال و لوازم شما را در برابر حوادث احتمالی و اتفاقات حین جابجای بار ضمانت کند. باربری تهران |باربری الاله در تهران بزرگ در زمینه اثاث کشی و باربری همانند نگینی در کل تهران زرگ می درخشد. یک باربری نمونه و بی عیب را با ما تجربه کنید. با تجربه خدمات ما به تایید انچه در اینجا ذکر شده است پی می برید و دیگر امکان ندار شرکت خود را تغییر دهید باربری در آلاله در کنار شما خواهد بود.

باربری آلاله

باربری آلاله

کامیون های بزرگ ویژه شهروشهرستان با بیمه و بارنامه دولتی؛هزینه حمل بار درون شهری وحمل باربه شهرستان طبق نرخ اتحادیه محسوب می گردد.این موسسه زیر نظر اتحادیه کامیونداران تهران می باشد.

ما در باربری ناجی بار سعی می کنیم تا با دقت فراوان در حمل ونقل اثاثیه منزل ودفتر کار شما بدون هیچ گونه آسیب دیدگی وضربه به لوازم ودیوار کار خود را انجام دهیم تا روز به روز به شعارخانواده بزرگ مشتریان وفادارمان بیافزائیم. باربری آلاله در نظر دارد با رعایت تمام اصول و فنون باربری یک حمل بار و اثاث کشی خوب و عالی را برای شما انجام دهد.

باربری آلاله

باربری آلاله

با بیش از ۳۰ سال سابقه کاری درجه یک وحرفه ای 

حمل اثاثیه منزل وجهیزیه عروس، کالای تجاری

دارای بیمه نامه معتبرورسمی از اتحادیه

اولین ومعتبرترین باربری در غرب تهران

دارای کارگران ماهر وزبر دست وجوان

بابـــسته بندی اروپایی

v.i.p

محدودی های باربری آلاله

باربری آلاله

باربری آلاله

حمل بارهای خورده ریز واثاثیه منزل،کالای تجاری وصنعتی همه روزه در داخل تهران با  وانت نیسان؛وانت مزدا؛وانت پیکان ،

ارائه خدمات با وانت نیسان ،یک سرویس به مدت ۲ساعت وبا ظرفیت و وزن کمتر از ۱تن هرسرویس ۱۰۰،۰۰۰تومان میباشد.نرخ ساعت اضافه برای نیسان ۱/۲محسوب ومحاسبه میشود. باربری آلاله سریع ترین و بهینه ترین خدمات باربری و اتوبار را در منطقه گیشا به شما همشهریان گرامی ارائه می دهد. یکی ار بهترین و شیک ترین اثاث کشی و باربری های خود در منطقه آلاله را با ما تجربه کنید.