باربری اردستانی

باربری در منطقه اردستانی

باربری ناجی بار تهران در نتیجه انجام چند سال باربری در تهران و منطقه اردستانی برای انجام یک باربری و اتوبار با نطم و مرتب اماده است. با ما باشید تا با اصولی ترین روش های باربری و اتوبار اشنا شوید. امن ترین ومطمئن ترین باربری در گلستان که مجهزترین ناوگان حمل و نقل ، شهری ، و بین شهری در تهران را انجام می دهد. باربری در اردستانی می تواند لوازم شما را در هر نقطه از تهران که باشد بدون تاخیر و خطایی بین تمام مناطق تهران حل و جابجا کند. طرح ما حمل لوازم از خانه به خانه است. باربری تهران سریع تریو و دقیق ترین خدمات باربری تهران را بصورت تضمینی برای شما همشهری گرامی انجام می دهد. باربری اردستانی یکی از شعب غعال و درخشان باربری تهران است که با هدف انجام یک خدمت صادقانه و بی نظیر در این ناحیه شروع به کار و فعالیت کرده است.

باربری|باربری|باربری تهران|اتوبار|اتوبارتهران|باربری ناجی بار تهران|وانت بارتهران|باربری درمنقه اردستانی|وانت بار اردستانی|اثاث کشی در اردستانی

«متخصص در حمل اثاثیه منازل وشرکت ها»

«حمل تضمینی ،پیانو ،گاوصندوق،سایدو…..»

«بابل رپ،استریج رپ،کارتن پنج لایه وحجیم»

باربری ناجی بار تهران متعهد به ارائه بهترین خدمات باربری است

کلیه خدمات حمل و نقل باربری (شهری وبین شهری وبسته بندی و…)

خود را به صورت شبانه روزی ودر تمامی روزهای سال ارائه مینماید.

خدمات باربری ارزان وحمل بار به تمام نقاط تهران وشهرستان های کشور با کمترین قیمت توافقی وبا خدمات متمایز.

حمل و نقل کالا به تمام نقاط ایران با بیمه وبارنامه دولتی 

عقد قرار داد ارائه خدمات باربری به کلیه (شرکت ها ،کارخانجات وسازمان های دولتی و خصوصی در زمینه حمل ونقل 

جهت رفاه حال شهروندان گرامی حمل بار در تهران در کلیه مناطق تحت پوشش مستقیم باربری تهران میباشد.

ارائه خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل وجهیزیه عروس بارهای تجاری وصنعتی همراه با کارگران ورزیده؛وباتجربه ،کامیون-وانت -شهروشهرستان

باربری اردستانی

باربری اردستانی

باربری ناجی بار تهران تهران با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وحمل ونقل اثاثیه منزل؛ همراهی شما عزیزان با مشاوره رایگان ۲۴ ساعته در خدمت شماست، با ارائه بهترین بسته بندی لوازم منزل از جمله بسته بندی یخچال ساید بای ساید،بسته بندی پیانو،بسته بندی میز نهارخوری،بسته بندی ماشین ظرفشوئی،وماشین لباسشوئی،بسته بندی سرویس تختخواب،بسته بندی انواع وسایل بزرگ؛ و ارائه بهترین روش اسباب کشی لوازم منزل بصورت کاملا تخصص شما را همراهی میکند.

کامیون های بزرگ ویژه شهروشهرستان با بیمه و بارنامه دولتی؛هزینه حمل بار درون شهری وحمل باربه شهرستان طبق نرخ اتحادیه محسوب می گردد.این موسسه زیر نظر اتحادیه کامیونداران تهران می باشد.

ما در باربری ناجی بارتهران سعی می کنیم تا با دقت فراوان در حمل ونقل اثاثیه منزل ودفتر کار شما بدون هیچ گونه آسیب دیدگی وضربه به لوازم ودیوار کار خود را انجام دهیم تا روز به روز به شعارخانواده بزرگ مشتریان وفادارمان بیافزائیم.

باربری اردستانی

باربری اردستانی

با بیش از ۳۰ سال سابقه کاری درجه یک وحرفه ای

حمل ونقل اثاثیه منزل ،شرکت ها،رستوران ها،کارخانه ها و….

دارای بیمه نامه معتبر ورسمی از اتحادیه 

اولین ومعتبرترین باربری در گلستان

دارای کارگران ماهر وزبردست وجوان

با بـــسته بندی اروپایی

v.i.p

باربری اردستانی

باربری اردستانی

حمل بارهای خورده ریز واثاثیه منزل،کالای تجاری وصنعتی همه روزه در داخل تهران با  وانت نیسان؛وانت مزدا؛وانت پیکان ،