بهترین باربری در تهران برای حمل و نقل اثاثیه

باربری

موسسه باربری نمونه با سابقه ی بلند مدت در امر حمل و نقل اثایه از پیشروان این خدمت در میان موسسه های مختلف بار بری می باشد. مسلما در هر کاری رقبایی هستند که برای شما حس رقابتی ایجاد می کنند اما در این بین  موسسه حمل و نقل نمونه با خدمات منحصر به فرد خود از رقبای خود پیشی گرفته و برای سایرین الگویی مناسب می باشد که راه و روش این موسسه  را برای موفقیت خود پیش بگیرند.

یکی از مهمترین خدماتی که موسسه باربری نمونه برای مشتریان خود در نظر گرفته است این می باشد که به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت دهی به تمام نقاط کشور می باشد که این امر خود نیاز مند کادری می باشد که در کار خود بسیار بسیار حرفه  ای و با تجربه و مسئولیت پذیر باشند و خبر خوب اینجاست که این کادردر موسسه باربری نمونه وجود دارد و خیال شما را از سالم رسیدن وسایل به مقصد راحت می کند.

تکته دیگری که میتوان از آن به عنوان اصلی ترین مزیت این موسسه یاد کرد وجود بیمه اثاثیه می باشد.

ممکن است این سوال برای شما پیش آید که بیمه اثاثیه چیست؟ یا اینکه اصلا این بیمه نیاز است؟

در جواب این سوال باید بگوییم که بیمه اثاثیه دو نکته مهم را به دنبال دارد نکته اول این است که بیشتراعتبار موسسه های باربری به داشتن این بیمه نامه بستگی دارد و نکته دوم این می باشد که آسودگی خاطری برای مشتری به همراه دارد و در صورت وجود هر نوع مشکل بیمه پاسخگوی مشتری می باشد که البته با وجود کادر مجرب و ماشن  آلات عالی این موسسه این احتمال (امکان آسیب  به اموال شما) به زیر یک درصد و حتی می توان گفت به صفر درصد رسیده است.

امکانات ماشین های این موسسه:

یکی دیگر از امکانات این موسسه به روز بودن ماشین ها به لحاظ ضربه گیر بودن آنها و جلوگیری از رطوبت به اثاثیه می باشد این ماشن ها تحت عنوان مشاین های VIP ارئه می شوند و داخل محفظه  بار آنها با پپتو و موکت عایق شده است و درصد حفاظت از اثاثیه شما را افزایش می دهد سوا از این قضیه کارکنان این موسسه در بسته بندی و اسباب کشی و چیدمان این اثاثیه در ماشین های باربری بسیار خبره می باشند.

شاید با خود بگویید چیدمان در ماشین به چه  معناست و اصلا آیا تاثیری دارد؟

باربری نمونه

باربری

باید بگوییم که چیدمان اثاثیه رابطه خاصی با جیب شما دارد!!! به این صورت که با چیدمان مناسب اسباب و اثاثیه در ماشین تعداد دفعات رفت و برگشتی ماشین های باربری به حداقل می رسد و شما متحمل هزیه کمتری برای باربری می شوید. شاید با خود بگویید که موسسه باربری نمونه چه سودی از دیافت کمتر پول می برد؟ جواب این سوال را به این صورت باز گو می کنیم که موسسه باربری نمونه به جای درآمد بیشتر به رضایت بیشتر مشتری دقت می کند دلیل فاصله گرفتن این موسسه از سایر موسسه های باربری درواقع دارا بودن رضایت بیش از اندازه مشتریان می باشد.